Grille elektryczne Weber

Potrawy z grilla są nie tylko o wiele smaczniejsze, od tych gotowanych czy smażonych w tradycyjny sposób, ale też stanowią element swoistego rytuału, który sprzyja nawiązywaniu kontaktów towarzyskich i relaksowaniu się. Nawet osoby, które nie gustują w przygotowywanych na ruszcie mięsach lub rybach doceniają charakterystyczną atmosferę spotkań w ogrodzie lub na działce, w towarzystwie aromatu dań z rusztu. Doskonale znana na polskim rynku amerykańska marka Weber amatorom grillowania oferuje urządzenia nowej generacji zasilane elektrycznie. Dzięki temu przygotowywanie smacznych mięs, ryb czy warzyw na ruszcie możliwe jest już przez cały rok. Taras, zabudowany balkon, loggia czy weranda doskonale posłużą za miejsce do ustawienia grilla i wypiekania aromatycznych smakołyków.

grille elektryczne

Grille elektryczne Weber

To urządzenia bardzo nowoczesne, wyposażone w wiele technicznych innowacji, dzięki którym pieczenie jest dziecinnie łatwe, a efekty zdumiewające. Atutem modeli elektrycznych jest przede wszystkim czystość pieczenia i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, bowiem – pomimo osiągania wysokiej temperatury – grille tego rodzaju nie zagrażają pożarem czy ulatnianiem się gazu. Nie trzeba też pamiętać o zakupie węgla drzewnego czy uzupełnieniu gazu w butli. Z drugiej strony wymagają one dostępu do źródła zasilania, dlatego nie sprawdzą się na przykład w plenerze. Modele zasilane elektrycznością, szczególnie te w wersji kompaktowej, mogą być jednak doskonałym urozmaiceniem spotkania przy piwie, w samym środku zimy, a grill będzie doskonale służył ustawiony w pokoju lub kuchni na bufecie.

grill elektryczny weber

Grille elektryczne marki Weber posiadają wiele cennych zalet, dzięki którym przygotowywanie dań jest nie tylko łatwe, ale też nie wymaga specjalnych umiejętności. Nowoczesne urządzenia dodatkowo wyposażone są w różne akcesoria, dzięki którym można nawet przygotowywać dania nietypowe, jak pizza czy placki. Większość urządzeń Weber wyposażona jest w nowoczesny system One-Touch umożliwiający precyzyjne regulowanie temperatury wnętrza komory z rusztem. Dodatkowe udogodnienia takie, jak termometr, nierdzewny ruszt, odporne na nagrzewanie uchwyty czy składany stoliczek w niektórych modelach pozwalają na znacznie wygodniejsze przygotowywanie dań i o wiele prostszą konserwację.

Zobacz pełną ofertę grilli elektrycznych Weber

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl