Akcesoria do grilla Weber

Amatorzy grillowania nie potrafią wyobrazić sobie letniego weekendu czy spotkania towarzyskiego bez szaszłyka czy karkówki z rusztu, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniem technologicznym grillowanie coraz częściej przenoszone jest też do domów. Dzięki pomysłowości założyciela firmy Weber-Stephen Products LLC, który w 1952 roku przerobił boję żeglarską na zamknięty kulisty grill dziś możliwe jest korzystanie z tych wyjątkowych urządzeń niemal w każdych warunkach. Dostępność modeli – gazowych, węglowych, elektrycznych oraz szeroka gama ich rozmiarów pozwalają na dostosowanie wyboru do konkretnych potrzeb i warunków grillowania. O atrakcyjności marki i jej produktów decyduje też bogata gama akcesoriów, dzięki którym przygotowywanie dań w plenerze jest jeszcze prostsze i ciekawsze.

akcesoria do grillowania

Akcesoria do grillowania marki Weber

Kiedy wspomina się o grillowaniu, zazwyczaj kojarzymy tę czynność z pieczeniem szaszłyków wieprzowych lub kotletów. Akcesoria marki Weber zdecydowanie zwiększają te możliwości, do klasycznych potraw dodając jeszcze wiele innych propozycji, które można przygotować z pomocą odpowiedniego wyposażenia.

Bardzo praktyczna seria Gourmet BBQ System to rozwiązania, pozwalające na rozbudowanie tradycyjnego rusztu o różnie kratki, podstawki, stojaki, dzięki którym bez problemu w całości upiecze się kurczak lub ryba. Wszystkie elementy systemu są ze sobą kompatybilne, a wymiana jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka sekund. To doskonały sposób na zaspokojenie apetytów wszystkich biesiadników oferując im różne potrawy, przygotowane perfekcyjnie i w krótkim czasie.

Do wyjątkowo ciekawych akcesoriów marki Weber zaliczają się też specjalne kamienie do pizzy, które umieszczone w miejscu rusztu rozgrzewają się do temperatury, pozwalającej na upieczenie ciasta drożdżowego, placków, a nawet chleba.

aakcesoria do grillowania weber

Amatorzy bardziej tradycyjnych potraw na grillu mogą przygotować potrawy w woku, smażyć na patelni, w specjalnym stojaku zapiekać pieczywo lub żeberka. Ruszty ze specjalnym otworem umożliwiają umieszczenie woka czy patelni lub stojaka do pieczeni kurczaków w pozycji pionowej.

Inne przydatne akcesoria, to tacki i ruszty o rozmaitej perforacji, termometry do mierzenia temperatury wewnątrz potraw, ruszty do grillowania wielopoziomowego, naczynia do grillowania pączków, akcesoria do wędzenia i wiele innych przydatnych dodatków.

Ta wyjątkowa rozmaitość pozwala zarówno na spełnienie każdej zachcianki kulinarnej, jak i na eksperymentowanie z grillowanymi potrawami.

Zobacz pełną ofertę akcesoriów do grillowania marki Weber

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl